CS2, Birinci Dev Güncellemesini Aldı!

Yaklaşık 6 ay evvel hayatımıza giren Counter-Strike 2, dev bir güncelleme alarak masayı bir defa daha sarstı. Tarihinin en uygun periyotlarını geçirmeyi sürdüren seri, yeni güncellemesi ile hem oynanış kısmında hem de kozmetik departmanında değerli yeniliklere merhaba diyor.

İlk olarak oyuna, sevilen Silah Yarışı modunun geri döndüğünü söyleyerek başlayalım. Silah Yarışı modunda oyuncular, her fraglarında silahlarını değiştirecek. 1. olabilmek için her silah tipi ile frag almalı, bıçağa kadar ulaşıp bir rakibinizi bıçak ile öldürmelisiniz. Silah Yarışı modu, Baggage ve Shoots haritalarında oynanabilecek.

  • Elveda CS:GO!

CS2’nin birinci resmi kasası da ortamıza katılmış durumda. Kilowatt isimli kasa, topluluk tarafından geliştirilen 17 farklı kozmetiği içeriyor. Buna ek olarak kasa içerisinden Kukri bıçak çıkartma talihiniz da var. Daha da kıymetlisi sticker’ları artık silahın muhakkak bölgelerine değil, her yerine yapıştırabiliyorsunuz. Doğal bu durum enteresan dizaynların ortaya çıkmasına da yol açmış…

Buna ek olarak oynanış kısmında da kıymetli bir değişim var. Karanlık köşelerin en tehlikeli silahı olan Zeus, bundan bu türlü tek atışta ortadan kaybolmayacak. Valve, Zeus’u bir sefer daha kullanabilmeniz ismine 30 saniyelik bir yine doldurma müddeti ekledi. Natürel Zeus’u birinci defa kullandığınızda duyulacak ses, 30 saniye daha hayatta kalmanızın önüne geçebilir.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)