Homeworld 3, Bir Defa Daha Ertelendi

Sevilen serinin yeni oyunu Homeworld 3’ten bir kere daha erteleme haberi geldi, 1 ay sonra oyun severlerle buluşmasını beklediğimiz oyunun çıkış tarihi 2 ay daha ötelendi.

Homeworld Twitter (X) hesabından yapılan paylaşımda, demoyu oynayanlardan alınan geri bildirimleri dikkatle tahlil ettiklerini ve oyunun çıkış tarihini 13 Mayıs olarak güncellediklerini söz ediyorlar. Farklı kanallardan oyuncuların geribildirimlerini almaya devam edeceklerini belirterek oynayan herkese teşekkürlerini sunuyorlar. Ayrıyeten oyun severlere sabırla oyunu beklemeye devam ettikleri ve takviyelerini esirgemedikleri için de şükranlarını sunuyorlar.

Daha evvel 2023’ün birinci yarısında çıkacağı söylenmiş, sonra çıkış takvimi Şubat 2024 olarak güncellenmişti. Bunun akabinde bir erteleme haberi daha gelerek 8 Mart olarak güncellenmişti çıkış tarihi. Görülen o ki son erteleme değilmiş bu, artık de 13 Mayıs’a ertelendi.

Umuyorum bu Homeworld 3’ten aldığımız son erteleme haberi olur. Demosunu oynadıktan sonra ne kadar özlediğimizi bir kere daha teyit etmiş olduk. Dört gözle bekliyoruz, yakından takipteyiz.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)