Bu ekipleri reddetme bahtı yok! Real Madrid ve Barcelona Arda’nın peşinde

Fenerbahçe‘nin 18’lik yıldızı Arda Güler, dev kulüplerin radarına girmeye devam ediyor. Dünya devleriyle ismi geçen yıldız futbolcuya artık de La Liga’nın büyükleri Real Madrid ve Barcelona talip oldu.

5 MİLYON EUROYA HÜR KALABİLİR

Sarı-lacivertlilerin yıldızı Arda Güler, Avrupa’nın dev kulüplerini birbirine düşürdü. “therealchamps.com” sitesi, Arda Güler için son olarak devreye giren İspanyol grubu Real Madrid’in işleri güzelce karıştırdığını yazdı. “Türk Messi” lakabı verilen ulusal futbolcunun sözleşmesinde bulunan “1500 dakika forma giymezse, dönem sonunda 5 milyon euroya özgür kalır” unsurunun de iştah açıcı olduğu belirtildi. Arda Güler şu ana kadar bütün kulvarlarda yalnızca 630 dakika baht bulabildi.

ARDA’NIN BİRİNCİ TERCİHİ REAL

Zor günler geçiren Barcelona’nın, 5 milyon euroyu sarı-lacivertlilere verdikten sonra Arda’yı ikna etmesi bekleniyordu. Lakin habere nazaran; Real Madrid, bütün istikrarları değiştirdi. Zira Arda’nın resmi teklif gelmesi halinde Barcelona yerine Real Madrid’i tercih edeceği konuşuluyor. Devrede Atletico Madrid de bulunuyor. Ancak genç yeteneğin en büyük hayalinin Real Madrid forması giymek olduğu yazıldı. Lakin Eflatun-Beyazlılar şu anda transferle ilgili resmi bir adım atmadı.

YÖNETİM KALMASINI İSTİYOR

Yıldız futbolcu Arda, 1500 dakika müddet alamasa bile Fenerbahçe‘ye 5 milyon eurodan daha fazla para kazandırabilir. Geçtiğimiz yıllarda bilhassa genç futbolcuların, çıkış unsurlarına karşın yetiştikleri kulüpler için daha fazla bonservis bedeli talep ettiklerine şahit olmuştuk. Fenerbahçe İdaresi ise Arda’nın en azından önümüzdeki dönem da grupta kalmasını istiyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)