Dursun Özbek iftar yemeğindeki konuşmasında gönderme yaptı! Bu kelamlar çok konuşulur

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği’nin (GSİYAD) klasik iftarı Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. Galatasaray topluluğunun önde gelen isimleri iftarda bir ortaya geldi.

TERİM DE KATILDI

İftara Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Galatasaray Divan Şurası Lideri Aykutalp Derkan, Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, Galatasaray eski Teknik Yöneticisi Fatih Terim, GSYİAD Lideri İbrahim Hatipoğlu, sarı-kırmızılı idare heyeti üyeleri, dernek idare heyeti üyeleri ve topluluktan isimler katıldı.

“LİGE SATAŞANLAR VAR”

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Lider Dursun Özbek, “Lige sataşanlar var, ligin formatını değiştirmeye çalışanlar var. Onlar için söyleyecek fazla bir şey yok” tabirlerini kullandı. Bu kelamların “Play-Off oynanmalı” diyen Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus ve zelzele nedeniyle ligden çekilen Hatay spor ile Gaziantep FK’nın oynadığı maçların geçersiz sayılmasını isteyen Beşiktaş’a gönderme olduğu yorumları yapıldı.

İşte Özbek’in açıklamaları:

“BÜYÜK ACILAR YAŞADIK”

“Değerli Galatasaraylılar, Ramazan ayındayız. Herkesin Ramazan’ı mübarek olsun. Tuttuğu oruçlar kabul olsun. Doğal söylendiği üzere buruk bir Ramazan geçiriyoruz. Memleketimizin yüzde 20’ye yakın kısmının harap olduğu bir sarsıntı yaşadık. Acı kayıplarımız yaşadık. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılara şifa diliyorum.

“DEPREM BÖLGESİNE EN ÇOK TAKVİYE GÖNDEREN KULÜP OLDUK”

Deprem devrinde Galatasaray Kulübü büyük bir imtihan verdi. Bölgeye birinci ulaşan, bölgeye en çok dayanak gönderen, bölgedeki faaliyetlerinde en çok başarılı olan spor kulübüydü. Birçok sivil toplum kuruluşunun da önünde yer aldı yaptığı faaliyetlerle.

“YARALARI SARMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Yaraları sarmak için faaliyetlerimiz devam ediyor. Kalıcı konut yapmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Kampanyalar başlattık, yardım topluyoruz. Yardımlarımız durmayacak.

“LİGE SATAŞANLAR VAR”

Lig devam ediyor. Lige sataşanlar var. Ligin formatını değiştirmeye çalışanlar var. Onlar için söyleyecek fazla bir şey yok.

“BAYRAMINIZI ŞİMDİDEN KUTLUYORUM”

Değerli Galatasaraylılar, tuttuğunuz oruçların kabul olmasını diliyorum. Güzel bir Ramazan geçirmenizi diliyorum. Ramazan Bayramı’nı da şimdiden kutluyorum. Hepinize hürmetler sunuyorum.”

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)