Fenerbahçe’nin bitmeyen aşkı: Eden Hazard

Fenerbahçe’nin Eden Hazard’a olan ilgisi bitmek bilmiyor. Fransız basını Kanarya’nın Eden Hazard’a olan ilgisini bir defa daha haber yaptı. Haberde “Fenerbahçe Hazard’a kafayı takmış durumda” yorumuna da yer verildi. Real’in Eden Hazard’ı göndermeyi amaçladığı ve en çok isteyen kulübün de Fenerbahçe olduğu söz ediliyor.
 
ANCELOTTI DÜŞÜNMÜYOR
 
Yine haberlerde, “Fenerbahçe çok istekli. Hazard teknik yönetici Carlo Ancelotti’nin planları ortasında yer almıyor” sözleri kullanıldı. Hazard, Portekiz basınında da Fenerbahçe ile anılıyor. Portekiz medyasında yer alan habere nazaran; Hazard’ın bir sonraki adresi Fenerbahçe olabilir.
 
A Bola’daki yorumda “Ocak ayında Fenerbahçe ile Real Madrid muahedeye vardı lakin Belçikalı yıldız Fenerbahçe’nin teklifini reddetti. Eden Hazard, Real Madrid’den ayrılmak istemediği ve kalan kontratını tamamlamak istediği belirtildi. Fenerbahçe’nin büyük manisi Hazard’ı ikna etmek olacak” denildi. Hazard ile gerekirse Jorge Jesus’un da bir görüşme yapma mümkünlüğünün bulunduğu belirtiliyor.
 
 

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)