Galatasaray’dan dev iş birliği! Aslan dünyaya açıldı

Galatasaray‘da bir evvelki lider Burak Elmas devrinde konuşulan ‘COLUMBUS’ projesi Dursun Özbek idaresinde hayata geçti.

İLK MUTABAKAT YAPILDI

Sarı-Kırmızılı kulüp birinci muahedeyi Bestseller firması ile yaptı. Muahedeye nazaran sarı kırmızılı kulübün eserleri, 23 ülkede 3 bin mağazası bulunan Bestseller firmasının şubelerinde satışa sunulacak.

Galatasaray‘dan yapılan açıklama şu formda:

“GSStore, COLUMBUS projesinin milletlerarası, sürdürebilir ve şeffaf üretim maksadı doğrultusunda Bestseller CEO’su Anders Holch Povlsen, Galatasaray Spor Kulübü Lider Yardımcısı ve GSStore İdare Heyeti Lideri Cemal Özgörkey’in konuğu oldu.

Bünyesinde Jack&Jones, Veromoda ve Only üzere dev markaları barındıran, dünyanın önde gelen hazır giysi üretici ve perakendecilerinden Bestseller dünya çapında 23 ülkede 800 farklı fabrikada gerçekleşen üretimi ile 3000’in üzerinde mağazada hizmet veriyor.

İlk olarak Galatasaray Müzesi’ni gezen özel konuklarımız, Galatasaray tarihi hakkında bilgiler aldı ve farklı branşlarda kazandığımız kupaları yakından inceleme fırsatı buldu. Stadımızda ağırladığımız konuklarımıza görüşmeleri takiben Lider Yardımcısı Cemal Özgörkey tarafından Galatasaray tarihini anlatan kitap ile futbol grubumuz tarafından imzalanmış forma armağan edildi.

Özel konuklarımız son olarak Lider Dursun Aydın Özbek ile bir ortaya geldi. Gerçekleştirilen kısa sohbetin akabinde günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Danimarka merkezli Bestseller ülkemizde yaşanan zelzele felaketinde Galatasaray Spor Kulübü’nün organize ettiği yardım kampanyasına birinci takviye veren milletlerarası marka olarak ön plana çıkmıştı.

Galatasaray Spor Kulübü Lider Yardımcısı Cemal Özgörkey COLUMBUS projesinin planlı bir adımı olan bu iş birliğinin süratle hayata geçerek GSStore’un değişen vizyon ve yenilenen yapısına büyük katkı sağlayacağını belirtirken, Bestseller CEO’su Anders Holch Povlsen ise iş birliğinden büyük heyecan duyduklarını ve gelişmesi için her türlü çabayı sarf edeceklerini söyledi.”

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)