Igor Tudor’dan Okan Buruk’a bomba gönderme: Bu takım bende olsa Şampiyonlar Ligi’nde final oynarız

Marsilya’nın teknik yöneticisi Igor Tudor, bir vakitler çalıştırdığı Galatasaray hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fransız grubuyla başarılı bir dönem geçiren Tudor, eski ekibi Galatasaray ve Okan Buruk hakkında birtakım yorumlar yaptı.

“GALATASARAY FARKLI BİR CAMİA”

Hırvatistan’da 24sata’ya röportaj veren 44 yaşındaki çalıştırıcı, Galatasaray hakkında, “Marsilya’da daha başarılıyım lakin Galatasaray farklı bir topluluk, başkanken kovulabiliyorsunuz içeride oynadığımız maçlardaki coşkuyu hiçbir yerde göremedim.” dedi.

“BU TAKIM BENDE OLSA ŞAMPİYONLAR LİG’İNDE FİNAL OYNARIZ”

Lider Galatasaray’ın takımını da kıymetlendiren Tudor, “Hala Galatasaray’ın maçlarını izliyorum. Olağanüstü bir takım kurdular. Galatasaray’ın bu sezonki takımı bende olsa Şampiyonlar Ligi’nde final oynarız.” açıklamasını yaptı.

DAHA EVVEL TARTIŞMIŞLARDI

Igor Tudor’un Galatasaray’da misyon yaptığı sırada Akhisarspor’u çalıştıran yapan Okan Buruk, sarı-kırmızılı gruba yenildikleri maçtan sonra olay tabirlerde bulunmuştu. Okan Buruk, Tudor için “Bu kadar vasıfsız bir adamın Galatasaray’da çalışması utanç verici.” Tabirini kullanmıştı.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)