Jorge Jesus: “Beşiktaş’la yatıp kalkacağız!”

Fenerbahçe, geçtiğimiz hafta sakat ve ulusal oyuncular nedeniyle U19 destekli takımla idman yapmıştı. Derbi hazırlıkları da pazartesi günü birebir halde başladı.

Salı günü gerçekleştirilen egzersizde, Ulusal misyona giden oyuncuların ekibe katılmasıyla birlikte Samandıra olağana döndü. Teknik yönetici Jorge Jesus, Beşiktaş derbisi öncesi birinci defa geniş takımla çalışma imkanı buldu. Portekizli teknik adamın, idmandan evvel öğrencileriyle bir toplantı gerçekleştirdiği öğrenildi.

“BEŞİKTAŞ’LA YATIP KALKACAĞIZ”

Jesus’un, “Ülkelerini temsil eden arkadaşlarımızı kutlarım. Ulusal misyonunuzu yerine getirip, bitirdiniz. Kiminiz kazandı, kiminiz ülkesinden üzgün ayrıldı. Artık bunları geride bırakmalısınız. Daima bir arada Beşiktaş derbisine odaklanmamızı istiyorum. Galatasaray’ın yenildiği haftada Alanya galibiyetiyle farkı indirdik. Bunu manalı kılmak için bu hafta da kazanmamız koşul. Önümüzdeki çok güç ve kritik bir maç var. Beşiktaş’la yatıp, Beşiktaş’la kalkacağız ve pazar günü istediğimiz sonucu alacağız” dediği kaydedildi.  

 

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)