Ljajic: “Neden takım dışı kaldım bilmiyorum”

Fatih Karagümrüklü futbolcu Adem Ljajic, Beşiktaş’ta takım dışı kaldığı devirle ilgili TRT Spor’a konuştu.

Adem Ljajic yaptığı açıklamada, “Zor bir devir geçiriyordum. Bir sene evvel Beşiktaş’ta anlamsız bir formda takım dışı bırakıldım. Karagümrük’e transferimde yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Şenol Güneş’le uygun bir bağlantısının olduğunu söyleyen Ljajic, “Şenol Hocayla uygun bir alakamız vardı. Bana özgürlüğü verdi ve ben de kendimi daha rahat kanıtlayabildim. Abdullah Hoca ile de âlâ bir performansım oldu. O da uygundu lakin Şenol Güneş ile bağım daha farklıydı. Şenol Hoca ile daha rahattım. Yalnızca ferdî manada değil, grupta da düşüş yaşadı. Lakin şampiyon olduğumuz dönemde verdiğim katkılardan ötürü kendimden mutluyum.” tabirlerini kullandı.

Beşiktaş’ta takım dışı kaldığı periyottan bahseden başarılı oyuncu, “Bir bildiri geldi ekip menajerimizden. Takımda olmayacağımı söylediler. Ben de şok oldum. Beşiktaş’ı ve taraftarı seviyordum. Kimseyle bir sorunum yoktu. Mana veremedim. Takım dışı kaldığımız devirde çok âlâ davranılmadı bize. Bunun nedeniyle ilgili net bir yanıt alamadım.” diye konuştu.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)