Ufuk Sarıca: “3 maçı kazanmak için çalışacağız”

Basketbol Şampiyonlar Ligi K Kümesi üçüncü maçında Peristeri’yi yenerek birinci galibiyetine ulaşan Pınar Karşıyaka’nın başantrenörü Ufuk Sarıca, “Önümüzdeki 3 maçı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi.

Sarıca, yapığı açıklamada, Peristeri karşısında kıymetli bir galibiyet aldıklarını belirtti. Bunun için herkesin değerli bir katkı koyduğunu bildiren Sarıca, şunları kaydetti:

“Özellikle atakta çok akıcıydık. Bununla bir arada ribauntlarda da yeterliydik. Ribauntlar bizim için keder olabilirdi lakin olmadı. Bu bizim için değerli. Maçtan evvel Vernon Carey’in bir sorunu vardı ancak oynamak istedi. Ona oynadığı için teşekkür ediyorum. Önümüzdeki 3 maçı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bütün ekibimi kutluyorum.”

İsrail takımı Hapoel Bank Yahav’ın İspanyol Lenovo Tenerife’yi yenerek 3’te 3 yaptığı K Kümesi’nde Lenovo Tenerife’nin 2, Pınar Karşıyaka’nın da 1 galibiyeti bulunuyor.

Küme karşılaşmaları 6 Mart Çarşamba günü Peristeri-Pınar Karşıyaka ve Lenovo Tenerife-Hapoel Bank Yahav maçlarıyla devam edecek.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)