Zafer Turan: “İbreyi aksine çevireceğiz”

Takımıyla birinci imtihanına çıkan Eyüpspor Teknik Yöneticisi Zafer Turan, maçın birinci yarısında oyuna hiç ortak olamadıklarını kaydetti.

İkinci yarıda gayret düzeylerini 75. dakikaya kadar yükselttiklerine değinen Turan, “İki günden beri kadroyla birlikteyiz. Bu kadronun kalitesine inanıyorum. Her şey benim adıma da ekip ismine da yeni başlıyor.” dedi.

Turan, bütün maçları kazanabilecek bir grup olduklarını vurgulayarak, “Başaracağımıza inanıyorum. İnşallah bu yolun sonu bizim ismimize şampiyonluk olacak. Sakaryaspor’u da güzel oyunu ve galibiyetinden ötürü kutluyorum.” sözünü kullandı.

Son süreçte üst üste alınan yenilgilere ait soruyu cevaplayan Turan, içeride yaşanan sıkıntıları bir bireye ya da oyunculara bağlamanın hakikat olmadığına dikkati çekerek, şöyle konuştu:

“Her ekipte düşüşler oluyor. Bizim kadromuzda biraz uzun sürüyor üzere. Fakat bir an evvel yanlışları uygun tespit edip, doğruların üzerine gitmemiz gerekiyor. Süreç biraz uzun sürdü diyelim ancak önümüzdeki haftadan itibaren daha çok çalışma fırsatı bulup, ibreyi aksine çevireceğiz.”

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)