Realme GT Neo 5 SE’nin en kıymeti özellikleri sızdırıldı

Realme, 4 Nisan’da Çin’de GT Neo 5SE akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Lansmandan evvel, marka Weibo’da akıllı telefonun temel özelliklerini paylaşıyor. Realme artık de yaklaşan akıllı telefonun batarya ve şarj özelliklerini açıkladı.

Son teaser’a nazaran, Realme GT Neo 5 SE büyük bir 5,500mAh batarya ile donatılacak. Ayrıyeten, bu telefonun 100W süratli şarjı destekleyeceği de onaylandı. Bunun dışında, marka öteki rastgele bir detay paylaşmadı. Fakat, lansman aktifliğine kadar olan günlerde daha fazla teaser bekleyebiliriz.

Realme GT Neo 5 SE’nin en ehemmiyeti özellikleri sızdırıldı

Realme GT Neo 5 SE‘nin, Snapdragon 7+ Gen 2 işlemci ile çalışacağı daha evvel doğrulandı. Yakında çıkacak olan akıllı telefon, GT 3 ile birebir dizayna sahip olacak. Gerideki kamera modülü yatay dikdörtgen biçimli ve parlak olacak, geri kalan kısmı ise dokulu olacak. Lakin, GT 3’te bulunan LED ışığına sahip olmayacak.

Realme GT Neo 5 SE‘nin önünde, ortaya hizalanmış bir delikli ekranın yer aldığı teaser’lar paylaşıldı. İnce çerçeveleriyle birlikte 1,5K çözünürlük, 144Hz yenileme suratı ve 2160Hz yüksek frekanslı PWM karartma sunacak. Ekran panelinin OLED olması bekleniyor, zira Realme, Always-on-display özelliğini de paylaştı.

Realme GT Neo 5 SE‘nin başka detayları hala gizemini koruyor. Aygıtın tez edilen özellikleri ortasında, 16GB LPDDR5 RAM ve 1TB UFS 3.1 depolama bulunuyor. Ayrıyeten 64MP üçlü art kamera konseyimi ve 16MP selfie kamerası ile geleceği söyleniyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)